Ти личиш на себе“ у ОШ „Бранко Ћопић“ у Београду

новембар 29, 2023

У среду, 22. 11. 2023. године, у 18 ч, у просторијама ОШ „Бранко Ћопић “ у оквиру трибине о инклузији представљена је књига наставних листова за рад са децом по ИОП2 програму „Ти личиш на себе“ наставнице Милице Бијелић. Књига која је добила препоруку др Зоне Мркаљ, професорке Филолошког факултета и др Иване Ковачевић, наставнице у ОШ „Драган Херцог“ обухватила је материјал из области језика, књижевности и језичке културе и сачињавају је наставни листови потврђени у пракси са учеником који је напредовао, личним пратиоцем и родитељем ученика који су приметили напредовање ученика, као и школског дефектолога и специјалног педагога Дамњана Тадића који је заједно са наставницом Милицом Бијелић био водитељ трибине. Присутни родитељи и колеге су имали прилику да поставе питања и размене искуства. Наставница Милица је охрабрила колеге да и сами своја искуства преточе у књиге чијом дистрибуцијом би се значајно унапредио однос према инклузији у нашем образовном систему.

Честитке нашој драгој колегиници! 👏🏫📙