РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА  У ШКОЛСКОЈ 2023/2024. ГОДИНИ

}

јун 26, 2024

v

ОШ „БРАНКО ЋОПИЋ“

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Предмет1. место2. место3. место
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИКСташа Илић 8-3 Ана Ивановић 8-5 Елена Ненадић 8-5  Тара Цвијовић 7-3 Вања Грковић 8-4 Никола Ђуриђић 8-6Ленка Матић 7-3 Теодора Глумац 7-5
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК    Теодора Дрекић 7-1 Наталија Тодоровић 8-2 Ива Радошевић 8-4 Тодор Тадић 8-4  
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ „Књижевна олимпијада“ Тања Живковић 7-6 
МАТЕМАТИКАНовак Симић 3-5 Ђорђе Живковић 3-6 Константин Стојичић 4-5 Растко Влајчић 5-7 Калина Мисовић 6-3 Тања Живковић 7-6Реља Бошковић 3-5 Петра Младеновић 3-5 Алекса Филиповић 4-3 Уна Петровић 6-7 Захарије Срдић 8-2  Мартин Николић 3-5 Коста Радовић 3-6 Лазар Влајчић 4-4 Вања Иванов 6-1 Милица Војводић 6-5 Јана Милошевић 6-6 Лазар Динуловић 7-2
ФИЗИКАВања Иванов 6-1 Јана Милошевић 6-6 Уна Петровић 6-7 Тања Живковић 7-6Калина Мисовић 6-3Јанко Вучинић 6-2 Лена Златановић 6-7 Љубица Никитовић 6-7 Иван Вуковић 8-4
СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРАПетра Ђуровић 5-7 Вања Иванов 6-1Кристина Ђорђевић 5-2 Милена Пејовић 6-4 Милица Војводић 6-5 Теодора Дрекић 7-1 Тања Живковић 7-6 Вања Грковић 8-4Андрија Вуковић 5-2 Вишња Ђорђевић 5-2 Петра Одовић 5-2 Ана Огњеновић 5-3 Теона Трајков 5-3 Ангелина Милорадовић 6-1 Јанко Вучинић 6-2 Ана Спасојевић 6-5 Лена Златановић 6-7 Уна Петровић 6-7 Сара Ђукановић 7-1 Ленка Матић 7-3 Теодора Пивљанин 7-3 Рајан Зеризар Прелевић 7-3 Ана Анђелић 7-4 Виктор Крстовић 7-4 Иван Вуковић 8-4
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈААња Спасојевић 6-5 Тања Живковић 7-6 Растко Влајчић 5-7 Васа Тодосијевић 6-4 Софија Чукић 7-6 Лазар Нешовић 8-5
ГЕОГРАФИЈАРајан Зеризар Прелевић 7-3  Лука Миловановић 7-1 Сергеј Вујиновић 7-3Марко Спречаковић 7-5
БИОЛОГИЈА Ирис Недељковић 5-1 Теона Трајков 5-3 Олга Ђорђевић 8-3Андреј Марковић 5-1 Лана Величковић 5-3 Ђорђе Јелача 5-6 Михајло Ђорђевић 6-4 Уна Петровић 6-7 Лена Златановић 6-7 Анђелија Адамовић 6-7 Теодора Дрекић 7-1 Никола Младеновић 8-2 Дуња Спасојевић 8-2 Вања Грковић 8-4
ХЕМИЈА Тања Живковић 7-6 Катарина Церовић 8-2Урош Антонијевић 7-7 Софија Михаиловић 8-2 Иван Вуковић 8-4
ИСТОРИЈА  Милош Спасојевић 5-1 Милена Пејовић 6-4
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТСВО Захарије Срдић 8-2 
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА „Шта знаш о саобраћају“ Анђела Савић 8-1 
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  – одбојкаСофија Алексић 7-4 Нина Јосиповић 8-2 Катарина Церовић 8-2 Јулија Савић 8-5 Лара Стојаковић 8-5 Сања Латин 8-5  
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  (скок у вис)Јована Вуковић 6-2  
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ (600м трчање)Мила Крунић 6-2  
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  (300м трчање)Ивона Кнежевић 8-7  
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  (шах појединачно)Вук Орлић 2-4 Мартин Николић 3-5 Ана Марковић 6-6Павле Натић 2-3 Константин Стојичић 4-5 Милица Милошевић 5-2Коста Будимир 2-4 Константин Кресовић 3-6 Тијана Никитовић 4-4 Иван Вуковић8-4
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ  (шах екипно)  Тијана Никитовић 4-4 Лазар Павловић 5-5 Растко Влајчић 5-7 Петар Иванковић 5-7 Ана Марковић 6-6 Илија Кресовић 6-6
ЛИКОВНА КУЛТУРА– смотра „Мали Пјер“  Милица Тошић 6-6

           

 

ОСТАЛА ТАКМИЧЕЊА – ОПШТИНСКИ НИВО

Предмет- НИВО1. место2. место3. место
ЛИКОВНА КУЛТУРА „Београд по мери деце“  Јована Вуковић 6-2
Конкурс свих основних школа Раковице „Божидар Тимотијевић“Никола Шорак 7-1 Лана Јаковљевић 8-4 Павле Ненадовић 3-3
МУЗИЧКА КУЛТУРА Фестивал „Миња Субота“ Лена Шошевић 7-3 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Предмет1. место2. место3. место
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК  Теодора Дрекић 7-1
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИКТеодора Глумац 7-5 Вања Грковић 8-4 Никола Ђурђић 8-6Ленка Матић 7-3Тара Цвијовић 7-3
ФИЗИКАКалина Мисовић 6-3 Вања Иванов 6-1 Јана Милошевић 6-6 Љубица Никитовић 6-7 Тања Живковић 7-6 Захарије Срдић 8-2
МАТЕМАТИКАНовак Симић 3-5 Реља Бошковић 3-5 Ђорђе Живковић 3-6 Алекса Филиповић 4-3Захарије Срдић 8-2 Константин Стојичић 4-5Растко Влајчић 5-7
СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА Кристина Ђорђевић 5-2 Петра Ђуровић 5-7 Вања Иванов 6-1 Милица Војводић 6-5 Уна Петровић 6-7 Тања Живковић 7-6Ангелина Милорадовић 6-1 Јанко Вучинић 6-2 Ана Спасојевић 6-5  
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА Тања Живковић 7-6 
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО  Захарије Срдић 8-2
ГЕОГРАФИЈАРајан Зеризар Прелевић 7-3  Лука Миловановић 7-1 Сергеј Вујиновић 7-3 
ХЕМИЈА Тања Живковић 7-6Иван Вуковић 8-4 Катарина Церовић 8-2
БИОЛОГИЈАТеодора Дрекић 7-1 Ирис Недељковић 5-1 Андреј Марковић 5-1 Теона Трајков 5-3 Уна Петровић 6-7 Лена Златановић 6-7 Никола Младеновић 8-2 Олга Ђорђевић 8-3 Вања Грковић 8-4  
ИСТОРИЈА  Милена Пејовић 6-4
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ – спортска гимнастика (екипно)Кристина Спалевић 3-1 Дуња Топаловић 3-6 Тијана Никитовић 4-4 Искра Јовићевић 4-6Ирис Недељковић 5-1 Вања Ристивојевић 5-1 Љубица Никитовић 6-7Ирена Радојичић 7-4 Дуња Груловић 7-5 Ива Влајковић 8-6  
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ –пливањеТеодора Дрекић 7-1 Павле Чакаловски 7-4    
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ –првеснтво школског спорта у џудоуИлија Вуковић 6-1 Лука Јовановић 8-6 Сара Илић 8-7Лена Милетић 4-4 Анђела Илић 5-7 Вукашин Арсић 6-4Вања Михаиловић 3-6 Вук Митрић 4-1 Виктор Стевановић 5-5
ЛИКОВНА КУЛТУРА – смотра карикатура „Мали Пјер“  Милица Тошић 6-6

ОСТАЛА ТАКМИЧЕЊА –  ГРАДСКИ НИВО

Предмет1. место2. место3. место
Фестивал београдских основних школа Култарт „Мали Победник“ Никола Шорак 7-1 
ДКЦ Београд „Смешне песме и приче“ Никола Шорак 7-1 
ДКЦ Београд „Мој љубимац 2024“Софија Стаматовић 7-2 Мирко Ожеговић 7-1Елена Јаковљевић 7-2Ивана Петровић 6-2 Наталија Гајић 7-1 Маша Љумовић 7-2 Сара Павловић 7-2
Теквондо – првенство у БеоградуЛазар Булески 8-3  
МУЗИЧКА КУЛТУРА Фестивал „Миња Субота“Доротеја Ђурасовић 5-5  
ЛИКОВНА КУЛТУРА – „Београд у очима деце“  Јована Вуковић 6-2
„Прирора је мој свет“ ДКЦ Београд  Ивана Петровић 6-2

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Предмет1. место2. место3. место
ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ – спортска гимнастика (екипно)Кристина Спалевић 3-1 Дуња Топаловић 3-6 Тијана Никитовић 4-4 Искра Јовићевић 4-6Ирис Недељковић 5-1 Вања Ристивојевић 5-1 Љубица Никитовић 6-7 

РЕПУБЛИЧКИ НИВО

Предмет1. место2. место3. место
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК Теодора Дрекић 7-1 
ФИЗИКА Калина Мисовић 6-3Тања Живковић 7-6
ГЕОГРАФИЈА Рајан Зеризар Прелевић 7-3   
МАТЕМАТИКА  Захарије Срдић 8-2
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК  Ленка Матић 7-3 Тара Цвијовић 7-3
БИЛОГИЈА  Олга Ђорђевић 8-3
ЛИКОВНА КУЛТУРА – Удружење ликовних педагога и Министарство просветеЈана Милошевић 6-6  
Републичко такмичење „Кенгур без граница“ – смотра  Ђорђе Живковић 3-6 Тања Живковић 7-6
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВОЗахарије Срдић 8-2, пласман на Олимпијаду

ОСТАЛА ТАКМИЧЕЊА – РЕПУБЛИЧКИ НИВО

 1. место2. место3. место
Српски језики књижевност „Језиковање на Тимоку“  Вања Иванов 6-1
Енглески језик „Језиковање на Тимоку“ Вања Иванов 6-1 
 „Дани традиције“ ДКЦ БеоградВања Грковић 8-4  
 „Изокренуте песме и приче“ ДКЦ Београд Никола Шорак 7-1 
„Мала Жаока“  – Дом културе КачаревоОгњен Митровић 8-4  
Конкурс „Машта и снови“ – „сирмиум арт“Теодора Дрекић 7-1  
Физичко и здравствено васпитање првенство Србије – џудоАлександар Беговић 5-3  
ДКЦ Ниш –„Табла фест“ Мирко Ожеговић 7-1 
„Љубав није само реч“ КЦ Младост из Футога  Коста Чулић 8-1
Физичко и здравствено васпитање – пливањеПавле Чакаловски 7-4  

ТАКМИЧЕЊА ВИШЕГ РАНГА

Предмет1. место2. место3. место
Кикс – боксВук Вујковић 5-7  
ЏудоВук Митрић 4-1 Андреј Цвијовић 5-2 Вукашин Арсић 6-4 Уна Миодраг 7-3 Сара Илић 8-7Огњен Михајловић 5-5Виктор Стевановић 5-5
Физичко и здравствено васпитање – 12 олимпијске спортске игреКристина Спалевић 3-1 Дуња Топаловић 3-6 Тијана Никитовић 4-4 Искра Јовићевић 4-6  
Физичко и здравствено васпитање – светски куп у Будимпешти (кик – бокс)Вук Вујковић 5-7  
Генерални конзулат у Њујорку, Министарство спспољних пословаТеодора Дрекић 7-1 Вања Грковић 8-4 Андреа Јанковић 7-1 Миња Манојловић 7-1  
Међународни фестивал поезије младих песника „Машта и снови 2024“Теодора Дрекић 7-1  
Међународни фестивал хумора за децу „Гашино перо“ у Лазаревцу  Софија Лазаревић 7-1 Огњен Митровић 8-4
Међународни конкурс „Чуперак“ Андреа Станковић 7-7Сара Ђукановић 7-1
„Градишко прољеће“  Никола Шорак 7-1
„Дјечје царство“ у Бања Луци Никола Шорак 7-1 

Повезане вести

НЕДЕЉА СЕЋАЊА НА 3. и 4. МАЈ 

У школском дворишту наше школе, 10. 5. 2024. године, у 12.30 часова, у оквиру недеље сећања на трагично настрадале 3. и 4. маја прошле године у ОШ "Владислав Рибникар" и у Дубони и Малом Орашју, након што се директорка Маријана Милојевић обратила присутнима,...

opširnije

Конкурс ,,Крв живот значи“

Наши ученици су учествовали ликовним и литерарним радовима на конкурсу,,Крв живот значи" у организацији Црвеног крста Раковице.Награђени ученици су данас примили награде у просторијама Црвеног крста. Ликовни радови- Петар Којић, 1/1, учитељица Данка Танасијевић Ања...

opširnije

ВРЕДНОСТИ И ВРЛИНЕ КАО ЖИВОТНИ КОМПАС I / II  -слободна наставна активност 

Према Смерницама Министарства просвете , од наредне школске 2024 / 2025. године ученици 5. разреда ће имати као један од избора   слободну наставну активност ВРЕДНОСТИ И ВРЛИНЕ КАО ЖИВОТНИ КОМПАС I , а ученици 8.разреда слободну наставну активност ВРЕДНОСТИ И ВРЛИНЕ...

opširnije

Посета МШ „Радоје Дакић“

Стручна посета 25.04.2024. обележен је Дан девојчица у ИКТ у организацији МШ "Радоје Дакић". Представници наше школе, наставница технике и технологије Виолета Чедић са ученицама Милицом Милановић, Петром Перенић, Хеленом Зарић, Ланом Комненић и Андреом Станковић...

opširnije

Треба вам помоћ?

Контактирате нас

Запратите нас