ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани ученици, родитељи и колеге,

Обавештавам Вас да је на седници Наставничког већа одржаној дана 14.02.2017. године, донесена следећа

ОДЛУКА

-Јавно се похваљују сви ученици који на крају првог полугодишта имају све петице и примерно владање.
-Јавно се похваљују наставници Милица Бијелић, Нађа Миладиновић Влајчић, Драгана Николић, Ленка Јокић, Изабел Тодоровић, Челита Симић, Драгица Лазовић, Љубица Милићевић, Драгана Малушић и сви који су на било који начин допринели да реализација првог полугодишта у овој школској години буде овако успешна.
-Захваљујемо се на сарадњи Савету родитеља, посебно председнику Божидару Парезановићу, заменику председника Дарку Милошевићу и члану Ђоко Ангеловском на залагању и организацији многих активности које су учиниле да ви, наши ученици, будете срећнији.

Директор Школе

Снежана Китановић, с.р.