ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи, Обавештавамо Вас да од 14.03.2017. године почиње реализација васпитно-едукативних радионица “ОВО САМ ЈА” за ученике 5. и 6. разреда. Радионице за ученике и родитеље спроводиће специјални педагог – дефектолог Дамњан Тадић сваког уторка од 13:15 – 14:00 часова у кабинету број 11. Циљ радионица је оспособљавање ученика адекватном социјалном функционисању, развијање вештина комуникације у интерперсоналним односима са вршњацима и прихватање сопственог идентитета. Пријаве за учешће у програму родитељи могу послати путем мејла на osbcopic@gmail.com или директно у просторијама школе (у канцеларији заменика директора) сваког радног дана од 13:15 – 14:00 часова. Више о самом програму и радионицама налази се у пдф документу.

Radionica - Ovo sam ja