ЈАВНИ ЧАС КАРАТЕА

У петак 10. Марта, је у нашој  школи одржан јавни час спорта, где је Карате клуб „Раковица Канон“, ученицима првих разреда ове школе одржао карате тренинг. Прваци су имали прилику да се упознају са каратеом и да вежбају основне покрете.
Јавни час каратеа посетио је и председник Општине Раковица Владан Коцић. Коцић је поручио малишанима да је веома важно бавити се спортом и да је боље да време проведу у тренингу него испред компјутера.
Јавни час каратеа је уједно била и прилика да се представи и пројекат „Бесплатна карате школа“, где ће ускоро почети девети циклус. Кроз пројекат „Бесплатне карате школе“, коју је уз помоћ Општине Раковица покренуо Карате клуб „Раковица Канон“, до сада је прошло више од 1.500 малишана предшколског и школског узраста са Раковице.