2 thoughts on “Електронски упис првака – обавештење

1. Поштована,

Дете треба да буде уписано у први разред у школској 2020/2021. Један од докумената који је потребан за упис је потврда лекарског прегледа. Међутим, дете је на војном осигурању-здравствени картон је у ВМЦ Нови Београд, и због тренутне ситуације сви прегледи су одложени до даљњег јер се војне здравствене установе стављају у стање приправности за пријем оболелих.

Молим Вас реците ми шта да радимо.

С поштовањем,
    Видоје Остојић

2. Poštovani,
    naša ćerka Jovana treba da se upiše u prvi razred u školskoj 2020/2021. Do sada je od jaslica do predškolske nastave pohađalo PU Duško Radović u vašoj neposrednoj blizini. Adresa našeg prebivališta je Susedgradska 2M (stari naziv Mome Stanojlovića 7B). Zbog činjenice da je država pre izvesnog vremena promenila adresu naše zgrade i stana, molim da nam javite da li je potrebno da vam dostavimo neki dodatni dokument u vezi toga.
    Srdačan pozdrav,
    Milan Kokunešoski, Susedgradska 2M / stan 27, telefon 063 278-976