Крај школске године

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се сви ученици и наставници да ће се у петак 14. јуна,  настава одвијати по скраћеном распореду звоњења због потребе намештања просторија за завршни испит.

• Црвена смена – од 08,00- 10,00 часова
  • Плава смена – од 10,30- 12,30 часова

Свим ученицима који су успешно завршили друго полугодиште и постигли успех на различитим такмичењима током школске године, честитамo!

Посебне честитке у име Наставничког већа, још једанпут, упућујем ученицима и наставницима  који су постигли високе резултате на градском, републичком и међународном такмичењу.

Свима желим срећан распуст, пријатан одмор и пуно радости, у нади да ћемо у следећој школској години постићи још већи успех.

Директор Школе

Снежана Китановић

One thought on “Крај школске године

Comments are closed.