ДЕЧИЈИ САЈАМ

05 . маја 2017. године у хали 3 београдског сајма, наши ђаци 3-1, 3-2, 3-3, 4-1, 4-2, са учитељицама Тањом Томић, Катарином Тодић, Анђелом Петровић, Зорицом Ђурић Бозовић, Магични хор са председником Савета родитеља Божидарем Парезановићем и сви они на челу са сценографом и координатором наступа Ленком Јокић, отворили су 19. Дечји сајам и представили Основну школу “Бранко ћопић” у најбољем светлу! Захваљујемо се члановима Савета родитеља Ђоко Ангеловском и Дарку Милошевићу на укупној помоћи, члану Школског одбора Маји Васић Николић на снимању укупног догађаја, Немањи Костадиновићу на одобреном термину и укупној помоћи око организације! Наши ђаци су имали прилику да на најлепши начин позову све фирме, предузећа, људе добре воље, да помогну и учествују у донацији за изградњу трим стазе у школском дворишту наше школе. Захваљујемо се такође свим родитељима, сарадницима и пријатељима који су данас били са нама. Још једном смо показали да једним срцем живи наша школа!