Дани народне традиције

Учитељица Олгица Ђурић-Некић је са одељењем II/1 реализовала пројекат “Дани народне традиције” у периоду од 4.6. до 7.6. 2018.године.

Организована је креативна радионица “Стварамо играчке” у којој су ученици заједно са својим родитељима, правили играчке попут оних којима су се деца некад играла. Родитељи су узели учешћа и у игрању заборављених дечијих игара.

Посебан доживљај су другаци приуштили родитељима и гостима приказујући приредбу “Свуда пођи, кући дођи” у којој се истиче важност родитељског дома кроз време.
“Дани народне традиције” су крунисани тродневном изложбом направљених играчака.
Ово је била прилика да ученици  II1 са својом учитељицом Олгицом Ђурић- Некић прикажу научено из предмета Народна традиција. Својим ангажовањем подршку су им пружили, како њихови родитељи, тако и другари из других одељења.