XV Духовске свечаности на Видиковцу 2018.

XV Духовске свечаности на Видиковцу  2018.

Поводом XV Духовских свечаности на Видиковцу, одржана је свечана приредба 25.05.2018. године у порти храма Преображења Господњег на Видиковцу, у којој су учествовали  ученици верске наставе  ОШ „Бранко Ћопић.“

Ученици  су представили школу рецитовањем и  хорским певањем  у духу српског народног етоса.  Поводом ове свечаности постављени су ученички радови на улазни део храма који су употпунили свечаност приредбе.

Учествовали су ученици:

VIII/3  Анастасија Љумовић;  VII/3  Жаклина Милошевић;  VII/2  Маја Полимац, Маша Марјановић, Софија Николић, Анђела Станисављевић, Јелена Ликар, Милица Петровић, Василија Анђеловски;  VI/6  Доротеја Прља, Петра Ристић, Анђелија Боснић, Катарина Ђукановић;  V/7  Јована Ристић, Снежана Митровић, Рената Ристивојевић;  V/5  Дуња Радумило; V/1 Катарина Николић.

Приредбу је припремила наставница верске наставе Изабел Тодоровић уз помоћ и сарадњу наставнице верске наставе Љиљане Челите Симић, наставнице српског језика Биљане Раичевић и наставнице ликовне културе Драгане Малушић.