Промоција књиге Огњена Пудара у Основној школи ” Бранко Ћопић”

У Основној школи “Бранко Ћопић”  26.10.2017. године одржана је промоција књиге “Хава Нагила” писца Огњена Пудара. У препуној зборници ученицима, родитељима и љубитељима лепе речи, писац је представио своје стваралаштво и своју најновију књигу, а након тога су чланови литерарне секције наставнивце Милице Бијелић прочитали своје приче о лепом понашању које је Огњен Пудар уврстио у своју књигу. Млади писци: Теодора Радаковић, Лена Алиспахић, Тина Кнежевић,  Маша Петровић, Милица Јовановић, Лазар Спасић и Миа Марјановић одушевили су присутне талентом и својим схватањем бонтона. Огњен Пудар је на крају наговестио да планира да настави сарадњу са младима кроз своја дела и на тај начин да допринос њиховом креативном развоју.